Profesjonalny cateringFirm cateringowych działających na terenie Warszawy jest wiele. Jeżeli szukasz ekspertów w dziedzinie cateringu w Warszawie – trafiłeś pod właściwy adres.

Od 2002 roku  świadczymy usługi cateringowe w Warszawie i jej okolicach.

Nasze usługi cateringowe są  na najwyższym poziomie o czym świadczy fakt, że klienci wracają do nas przy różnych okazjach. Przygotowujemy smaczne, eleganckie i poprawnie skomponowane dania. Potrawy zawsze przygotowane są ze świeżych składników, nie wykorzystujemy gotowych półproduktów.

Podczas przechowywania surowców, produkcji i przechowywania potraw stosujemy standardowe  procedury Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz niezbędne procedury systemu HACCP.

W swojej ofercie uwzględniamy nowoczesny sposób żywienia oparty na współczesnej dietetyce. Nadzór nad procesami technologiczno – produkcyjnymi sprawuje dietetyk i technolog żywności i żywienia.

Jeżeli chcesz zamówić catering w Warszawie i mieć pewność, że Twoje wydarzenie będzie wzbogacone o dobre jedzenie –  jesteśmy  do usług. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby uzyskać informacje dotyczące naszej oferty.