O NAS

o_nas_1

Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę cateringową Twister, która została założona w 2002 roku – przez specjalistów z dziedziny zarządzania gastronomią oraz wybitnych kucharzy. Już od ponad dekady nasze dania goszczą na Państwa stołach, a Państwa goście czy pracownicy bawią się z nami od tylu lat na przyjęciach i imprezach firmowych w Warszawie.

Zadowolenie naszych Klientów oraz praca, która jest jednocześnie naszą pasją – motywują nas do stałego rozwoju. Wciąż wprowadzamy nowoczesne rozwiązania cateringowe na miarę europejską. Nasze potrawy są zawsze smaczne, świeże i podane w taki sposób, że zakochacie się w nich od pierwszego wejrzenia
Wiemy i odpowiadamy za to, jakich składników użyliśmy do wytworzenia każdej potrawy, począwszy od samodzielnie wypiekanego chleba na naturalnym zakwasie, poprzez kilkanaście rodzajów pierogów z bogatym wyborem nadzień przygotowywanych ręcznie według sprawdzonych receptur, skończywszy na przepysznych ciastach, ciasteczkach i tortach, do wyrobu których używamy własnych przetworów.

Ogromną satysfakcję sprawia nam uznanie wyrażane przez naszych Klientów, którzy doceniają jakość produktów i często wyrażają swoje pozytywne opinie poprzez rekomendowanie naszych usług oraz wystawianie referencji.

Posiadamy dużą bazę interesujących placówek, gdzie można zorganizować niezapomnianą imprezę firmową lub prywatną. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu możemy obsłużyć nawet letnie przyjęcie w plenerze.

Z naszego bardzo obszernego i stale aktualizowanego menu można wybrać różnorodne potrawy, dopasowane do charakteru każdej imprezy. Wszystkie dania i specjały kulinarne szykujemy od podstaw, na konkretne zamówienie. Posiadamy nowoczesny sprzęt cateringowy, profesjonalne zaplecze gastronomiczne i wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów.
Próbkę naszych dokonań można obejrzeć w Galerii, ale najlepiej jest przekonać się o tym naocznie, do czego szczerze zachęcamy.